CTO/ Head of Engineering

Opis stanowiska

Nasz Klient to E-commerce/ Design House tworzący projekty dla firm z całego świata. Zespół zajmuje się budową, utrzymaniem i rozwojem własnej, wielokanałowej platformy e-commerce, umożliwiającej kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw z kanałami handlowymi B2B i B2C.

Do realizacji dalszego rozwoju produktu i pracującego nad nim zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko CTO/ Head of Engineering.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

– jesteś zmotywowanym menadżerem, z praktycznym doświadczeniem w budowaniu zespołów technicznych i czuwaniem nad ich pracą,
– masz głęboką wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych technologii (wyższe wykształcenie informatyczne),
– stosujesz dobre praktyki inżynierskie i potrafisz dzielić się nimi z innymi,
– wiesz jak czuwać nad solidnym rozwojem, korzystając jednocześnie z nowoczesnych rozwiązań, czujesz się komfortowo w zakresie wiodących zmian technicznych i rozwijaniu produktów na najwyższym poziomie pod względem architektury, refaktoryzacji, testowania, jakości i wydajności.
– potrafisz organizować pracę, ustalać priorytety i dostarczać rozwiązania na czas.

Wymagane umiejętności:

– znajomość Node, React i Typescript,
– doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu aplikacji o dużym natężeniu ruchu,
– doświadczenie w konfiguracji bundlerów typu Webpack / Parcel,
– doświadczenie w usługach w chmurze, takich jak Heroku czy Vercel,
– podstawowa znajomość AWS.

Wykorzystywane technologie: Typescript, Next.js, Node i Apollo oraz usługi takie jak Centra, Contentful, Yotpo, Testfreaks, Findify, Triggerbee , Schema.org.

W zamian za Twoje umiejętności, czekają na Ciebie:

– możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczenia przy współpracy z międzynarodowymi markami, przy innowacyjnych projektach,- przyjazna atmosfera, kreatywny zespół i duża swoboda,
– nowoczesne biuro w centrum Warszawy bądź Wrocławia z możliwością częściowej pracy zdalnej,
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
– najnowszy sprzęt techniczny,
– możliwość korzystania z programów edukacyjnych, zakupu aplikacji czy udziału w konferencjach,
– przyjazny proces rekrutacyjny.