Could Senior Software Designer

Opis stanowiska

Firma naszego klienta kładzie nacisk na rozwój oprogramowania opartego na chmurze. Osoba na tym stanowisku będzie pracować  w Krakowie oraz współpracować z siedzibą w Chicago w zakresie koncepcji, projektowania, rozwoju, integracji i testowania rozwiązania Cloud. Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie zarówno developerskie jak i w pracy z klientem.

Zakres odpowiedzialności obejmuje tworzenie rozwiązań, projektowanie, kodowanie, modyfikowanie, testowanie i wdrażanie oprogramowania:

  • Wykorzystanie najnowszych technik i struktur przeglądarki.
  • Tworzenie Web API i SDK w celu integracji z nastawionym na klienta frontendem.
  • Optymalizowanie aplikacji pod kątem prędkości i skalowalności.
  • Wdrażanie bezpieczeństwa ochrony danych oraz projektowanie rozwiązań do ich przechowywania.

Podstawowe wymagania:

  • Minimum 3 do 5 lat doświadczenia.
  • Zorientowanie na zespół i wysoka motywacja, chęć odkrywania nowych rozwiązań w szybko rozwijającej się grupie.
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z frameworkami i językami front-endowymi, takimi jak JavaScript, Angular, React, HTML, HTML5, CSS, CSS3 i API.
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z technologiami backend, takimi jak C, C ++, Java, Node.JS, Docker, Kubernetes.
  • Doświadczenie z API RESTful i OAS/Swagger, Multimedia Content Development.
  • Umiejętności debugowania.
  • Wiedza z zakresu z Azure DevOps.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Git lub Gerrit.
  • Znajomość Agile, Kanban.
  • Wykształcenie wyższe (licencjackie, inzynierskie lub magisterskie) związane z branżą IT.

W zamian za Twoją wiedzę firma wspierać Cię będzie w nowym wyzwaniu poprzez coaching, pomoc i rozwój na każdym etapie.

Ponadto firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,
  • Brak dress code,
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny.