Cloud Platform Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – bardzo znanej, prestiżowej, międzynarodowej korporacji poszukujemy specjalistów na stanowisko Cloud Platform Engineer. Praca w dziale innowacyjno – inżynieryjnym.

Pracując  na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za  rozwój nowych funkcji platformy; projektowanie, testowanie, dokumentację oraz współpracę z innymi zespołami. Praca odbywa się w zespołach SCRUMowych.

Kluczowe umiejętności:

  • Wyższe wykształcenie – Informatyka/Telekomunikacja lub tożsame
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w jednym z języków skryptowych (Python/Shell/Bash).
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux z perspektywy użytkownika, jak i administratora.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i docierania do rozwiązań napotkanych problemów

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań Cloud and DevOps (pipeline build&integration) szczególnie (KVM/ KubeVirt, Docker, AWS, Bosh)
  • Znajomość Ansible
  • Doświadczenie z GIT, JFrog, Artifactory, JIRA

Klient oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę
  • Podniesione koszty uzyskania przychodów
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów,
  • Świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość dofinansowania edukacji
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny