Chatbot Developer ( 100% zdalnie)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Chatbot Developer do projektu z branży farmaceutycznej.

Miejsce pracy : 100 % zdalnie lub Katowice/Kraków

Kluczowe wymagania :

  • dobra znajomość JavaScript/Typescript,
  • doświadczenie w odkrywaniu i konsumowaniu API,
  • doświadczenie w programowaniu chatbotów,
  • chęć samodoskonalenia, otwartość na nowe technologie.

Główne obowiązki :

  • dostarczanie rozwiązań chat&voice zgodnie z wymaganiami
  • odkrywanie możliwości dostępnych interfejsów API,
  • pisanie mikroaplikacji przy użyciu Typescript i Node.js

Benefity :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość 100% pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta Multisport,
  • kursy językowe, szeroka oferta szkoleń, dostęp do platformy NEXT,
  • wsparcie w relokacji,
  • program leasingu samochodów,
  • imprezy integracyjne, coroczny piknik rodzinny.
  • parking dla rowerzystów i carpooling