C# Software Engineer

Opis stanowiska

C# Software Enigneer

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko pracować bezpiecznie i wydajnie.

Projekt do którego poszukujemy .Net Developerów będzie dotyczył pracy nad systemem odpowiedzialnym za zarządzanie incydentami i zasobami. Główne cele projektu to usprawnianie, wychwytywanie, korelację i dystrybucję w czasie rzeczywistym informacji o kluczowym znaczeniu dla pracowników bezpieczeństwa publicznego.

Zespół Scramowy odpowiedzialny jest za projektowanie   i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań. Pracuje w technologiach takich jak: ADO.NET, WCF, .NET Win form / WPF (C #), SQL Server / SQL Express, SSIS i SSRS, XML / XSLT, ASP.NET/IIS

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz praktyczną znajomość ekosystemu programistycznego C # / .NET
  • Znasz przynajmniej na poziomiue podstawowym jedną z następujących technologii: C ++, HTML, CSS, MVC
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Agile nie jest Ci obce
  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość biblioteki MFC

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzenia praw autorskich
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy