C++ / Qt developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, specjalizującego się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT, poszukujemy Developera C++ , który będzie odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań integracyjnych. Firma posiada doświadczenie w dostarczaniu takich projektów dla czołowych firm europejskich. Ma swoją siedzibę głowną w Niemczech oraz oddziały Szwajcarii i Polsce (Warszawa, Bydgoszcz).

Innowacja i duch pracy zespołowej są kluczowe dla naszego klienta, a to stwarza wyjątkową okazję do pracy z najbardziej zaawansowanymi technologiami integracji, do ich badań i bycia na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi koncepcjami i frameworkami. Developer będzie uczestniczył w ciekawych projektach z wykorzystaniem platform integracyjnych, w różnych branżach: transportowej, farmaceutycznej, bankowej, telekomunikacyjnej.

W projekcie wykorzystywane są najnowsze technologie, środowiska programistyczne i testowe oparte są na chmurze. Klientowi zależy na długoterminowej współpracy.

Stac technologiczny: C++, Oracle DB (SQL, PL/SQL), Linux / MS Windows

Wymagania:

  • Minimum 2 – 4 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość C++, Oracle DB (SQL, PL/SQL), Linux / MS Windows.
  • Znajomość/gotowość na naukę programowania GUI z Ot5/6 .
  • Praktyczna znajomość CI (CMake, Jenkins), code review, testy automatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość Java, XML.
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonych i zdalnych zespołach w metodyce Agile (Scrum).
  • Znajomość języka niemieckiego.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Możliwość pracy 100% zdalnej.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Premię roczną (w pierwszym roku: 15% wynagrodzenia zasadniczego, w drugim roku: 30% a w trzecim roku: 45% i więcej),
  • Budżet szkoleniowy (7 000 zł brutto/rocznie),
  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie lub Bydgoszczy.

Prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku angielskim.