C#/.NET Software Engineer

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w firmie, która jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Główne obszary działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej. Wykorzystaj swoją pasję, potencjał i pomóż nam rozpocząć nową erę bezpieczeństwa publicznego.

Poszukujemy doświadczonych C#/.NET Developerów do pracy nad systemem odpowiedzialnym za zarządzanie incydentami i zasobami. Główne cele projektu to usprawnianie, wychwytywanie, korelację i dystrybucję w czasie rzeczywistym informacji o kluczowym znaczeniu dla pracowników bezpieczeństwa publicznego.

Stack technologiczny: ADO.NET, WCF, .NET Win form / WPF (C #), SQL Server / SQL Express, SSIS i SSRS, XML / XSLT, ASP.NET/IIS

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie związane z C#/.NET
  • Znajomość przynajmniej na poziomie podstawowym jednej z technologii: C ++, HTML, CSS, MVC
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje
  • Doświadczenie w Agile
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość biblioteki MFC