C#/.Net Software Engineer

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej.

Do jednego z projektów klienta, który ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy dispatcherami, a patrolami służb bezpieczeństwa, poszukujemy Inżyniera Oprogramowania. Aplikacje tworzone w obrębie tego projektu mają ze sobą współpracować i tworzyć jedną całość.

Głównym zadaniem będzie rozwój, testowanie i dostarczanie rozwiązania dyspozytorskiego nowej generacji w architekturze klient-serwer oraz ulepszone doświadczenie UI/UX.

Miejsce pracy: Kraków

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny informatyki lub pokrewne,
  • 2 lata doświadczenia w C#/.NET
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • NET, Web API, EF, SignalR, WCF, WinForms
  • Inne protokoły, narzędzia, systemy i języki (SIP, FreeSWITCH, Redis, Git, Jenkins, C/C++)
  • Praktyczna znajomość: JavaScript, HTML5/CSS3, AngularJS / Angular 2+
  • Frameworki testowe: NUnit/Moq, Selenium, Jasmine/Karma
  • Praktyczna znajomość obsługi systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie z CI/CD

Firma oferuje:

  • Długofalową współpracę w oparciu o Uop,
  • Świetna atmosfera zespołowa (mały zespół scrumowy)
  • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami,
  • Roczna podwyżka wynagrodzenia (w zależności od indywidualnych wyników)
  • Premia roczna (w zależności od wyników firmy)
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),
  • Elastyczne godziny pracy (początek dnia między 7-10)
  • Możliwość pracy częściowo zdalnie
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin,
  • Wsparcie relokacyjne.