C# Software Engineer

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dla największych koncernów farmaceutycznych i biotechnologicznych poszukujemy kandydata na stanowisko Programista C#. Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania próbkami. Oferuje oprogramowanie, które pomaga firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym usprawnić dostarczanie próbek (związków, substancji biologicznych i odczynników) do ich kluczowych procesów badawczych.

Stack technologiczny: C#, .Net (znaczna większość prac rozwojowych), ASP.NET, MVC, JavaScript/TypeScript, Oracle, SQL & PL/SQL, Team Foundation Server (do kontroli źródła i planowania sprintu), TeamCity (dla CI).

Produkt składa się z różnorodnego zestawu komponentów, w tym technologii front-end i back-end. Firma pracuje w metodyce Scrum, zespoły scrumowe składają się zazwyczaj z czterech programistów oraz testerów. Firma zajmuje się rozwojem jednego produktu, natomiast ze względu na modułową architekturę poszerzane są podstawowe funkcje, które zapewniają solidne i znaczące rozwiązania dla klientów. Tworzy szeroką gamę aplikacji: aplikacje webowe, REST APIs, aplikacje mobilne, aplikacje Windows, oprogramowanie do sterowania robotami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne),
  • Około 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku C# oraz w środowisku .NET,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows,
  • Doświadczenie w programowaniu w języku SQL (preferowane Oracle SQL, PL/SQL),
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę w międzynarodowej firmie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Scrumie.

Klient oferuje:

  • Dowolna forma współpracy UoP/B2B(płatny urlop),
  • Elastyczne godziny pracy z wykorzystaniem „core hours”,
  • Możliwość częsciowej pracy zdalnej,
  • Subskrypcja Pluralsight do samodzielnej nauki,
  • Budżet szkoleniowy, możliwość udziału w konferencjach.