C#/.NET Developer (Regular/Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, która jest światowym liderem w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy C# Developera. Klient specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie między innymi w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania do komputerów pokładowych pojazdów
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Praca w metodyce SCRUM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w C# i .NET
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków i bibliotek C #: Moq, NUnit, ProtoBuf, gRPC, EntityFramework, IdentityServer, ASP NetCore, SignalR
  • Podstawowa znajomość C ++, Java
  • Znajomość narzędzi takich jak VisualStudio 2019, Mercurial, Git
  • Doświadczenie z technologiami internetowymi (WebAPI, WebSockets)
  • Znajomość protokołów wymiany danych (protobuf, JSON)
  • Dobra znajomość standardów bezpieczeństwa IT (ISO27000)
  • Dobra znajomość sieci i standardów komunikacji radiowej (analogowe, TETRA; publiczne sieci komórkowe Inicjatywa w zakresie ulepszeń systemu i propozycji refaktoryzacji kodu
  • Doświadczenie w stosowaniu wzorców projektowych i DDD
  • Praktyczne doświadczenie w testowaniu, automatyzacji testów, w tym testach jednostkowych
  • Doświadczenie w  Scrum / Agile
  • Gotowość do okazjonalnych podróży do pięknej Szwajcarii

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (preferowana) lub B2B
  • Możliwosć częściowej pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Premia roczna