C#/.NET Developer / Programista C#/.Net

Opis stanowiska

Oferta dotyczy stanowiska Programisty C# we Wrocławiu, w nowym oddziale międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dla największych koncernów farmaceutycznych i biotechnologicznych. Praca w oparciu o działalność gospodarczą lub umowa o pracę. Na początku zatrudnienia firma oferuje szkolenie w siedzibie w Londynie.

Charakterystyka stanowiska:
• praca w oddziale międzynarodowej firmy, która jest wiodącym integratorem oprogramowania dla laboratoriów farmaceutycznych (w tzw. Compound Management),
• praca polega na projektowaniu, kodowaniu i testowaniu modułów których klientami jest 10 największych koncernów farmaceutycznych i bio-technologicznych
• współpraca z zespołem doświadczonych inżynierów oprogramowania
• praca zgodnie z metodologią Scrum,
• duży nacisk na wysokie pokrycie kodu testami automatycznymi, przy użyciu Test Driven Developements

Jakie są wymagania klienta?:
• wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
• około 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku C# oraz w środowisku .NET
• bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows
• znajomość UML (Enterprise Architect)\
• doświadczenie w programowaniu w języku SQL (preferowane Oracle SQL, PL/SQL)
• biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę w międzynarodowej firmie
• mile widziana znajomość ASP.NET, MVC, lub Javascript

Klient oferuje:
• widełki płacowe zależne od doświadczenia: określone pułapy odpowiadające doświadczeniu kandydata – negocjowane indywidualnie
• umowa B2B, firma opłaca VAT + możliwość płatnego urlopu, lub umowa o pracę
• elastyczne godziny pracy z wykorzystaniem „core hours”
• Na samym początku każda nowo zatrudniona osoba wysyłana jest na ok. tydzień do Londynu na cykl szkoleń technicznych z produktu Klienta. Firma pokrywa wszelkie koszty: biletów lotniczych, hotelu i diet
• Klient oferuje dofinansowanie do maksymalnie 4 certyfikatów rocznie dla każdego z programistów
• możliwość zdalnego uczestniczenia w study groups z wybranych technologii , razem z pracownikami z Londynu