C++ Engineer (Mid\ Senior)

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, klient wspomaga codzienną komunikację międzyludzką, która jest niezbędna we współczesnym świecie. Firma projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane rozwiązania z zakresu analizy wideo, oprogramowania i sprzętu do zarządzania sieciowym obrazem wizyjnym. Ich oprogramowanie zostało zainstalowane między innymi w systemach transportowych, ośrodkach opieki zdrowotnej, obiektach publicznych, więzieniach, fabrykach, kasynach, portach lotniczych, instytucjach finansowych czy obiektach rządowych i detalicznych.

Na tym stanowisku programista C++ będzie uczestniczył w międzynarodowym projekcie (ścisła współpraca z Kanadą), dotyczącym sztucznej inteligencji umieszczanych w kamerach, które będą wspomagały prace różnych instytucji publicznych i funkcjonowały w przestrzeni publicznej. Będziesz członkiem zespołów scrumowych złożonych z architektów, programistów i testerów. Zespół jest odpowiedzialny za końcowe wdrożenie oraz utrzymanie wybranych funkcji i modułów.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie na kierunku Informatyka lub pokrewne
  • Minimum 3 lata w projektowaniu C++ (praca z C++ 17 będzie dodatkowym atutem- W projekcie wykorzystywany jest C++ 14/17)
  • Dobra znajomość angielskiego (minimum mocne B2)
  • Praktyczna wiedza na temat struktur danych, algorytmów i projektowania oprogramowania
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania, w tym budowania  zautomatyzowanych testów
  • Komunikatywność, otwartość, chęć pracy w zespole

Dodatkowym autem będzie:

  • Znajomość cyfrowego obrazowania / fotografii i kodowania audio / wideo
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji osadzonych w środowisku Linux dla procesorów docelowych ARM
  • Doświadczenie z TCP / IP, RTP, programowaniem sieciowym
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wbudowanych w środowisku Linux ( ARM, TCP/IP, RTP)

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszymi technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzenia praw autorskich
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Dla osób spoza małopolski – fundusz relokacyjny