C Embedded Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma konsultingowa skoncentrowana na technologiach bezprzewodowych w systemach wbudowanych, w szczególności Bluetooth low energy. Aktualnie poszukujemy C Embedded Developerów. Projekty realizowane są na urządzeniach embedded, IOT, Android.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka C,
  • Znajomość systemów wbudowanych Linux,
  • Znajomość systemów kontroli wersji Git,
  • Umiejętność debugowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość częściowej lub całkowitej pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.