C++ Developer (Regular, Senior)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy Software-House, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie dla siebie, jak i swoich Klientów.

Poszukujemy Regular oraz Senior developerów C++, którzy dołączą do zespołu składającego się obecnie z 10. developerów. Projekt dotyczy  dostarczenia nowych funkcjonalności w bibliotece analitycznej, obliczającej ryzyko oraz trendy cen, dla różnych produktów finansowych (obszar FinTech).

Stos technologiczny: C ++, Boost, SWIG VS10 – obecnie aktualizacja do VS17, a wkrótce do VS19.

Od kandydatów oczekujemy:

– minimum 2-letniego doświadczenia komercyjnego w technologii C++,
– bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy),
– znajomość RDBMS oraz SQL,
– znajomość systemów kontroli wersji Git lub SVN,
– zdolność szybkiego uczenia się,
– dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość i pozytywna postawa J.

Dodatkowe punkty za:

– doświadczenie FinTech,
– pyton, C#, Hadoop,
– otwartość na podróże do USA i/lub UK od czasu do czasu.

Firma oferuje:

– elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
– możliwość pracy częściowo zdalnej,
– elastyczne godziny pracy,
– pracę w międzynarodowym środowisku,
– szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
– budżet szkoleniowy,
– kartę Multisport,
– prywatną opiekę medyczną,
– lekcje języka angielskiego,
– przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,
– chill room (piłki terapeutyczne, wygodnie pufy),
– play room (PlayStation 4 +, Nintendo Switch +),
– darmowe śniadania, przekąski, kawa, owoce, napoje.