C++ Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy Software-House, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie dla siebie, jak i swoich Klientów.

Poszukujemy developerów C++. Projekt dotyczy rozwoju i wsparcia przedtransakcyjnej platformy walutowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość C++ 14/17 w systemach Linux i Windows,
  • doświadczenie z TDD i automatyzacją testów,
  • doświadczenie z Phyton,
  • dobra znajomość systemów ciągłej integracji (Jenkins) oraz systemów kontroli wersji Git,
  • znajomość protokołów przesyłania wiadomości i protokołów komunikacyjnych takich jak TCP/IP i serializacja danych,
  • dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość i pozytywna postawa,
  • code review.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość FX,
  • doświadczenie z protokołem FIX, REST API (np. Flask), HTML5, Java Script/ TypeScript, Windows API, SQLite, KDB, Solace.

Firma oferuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • budżet szkoleniowy,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje języka angielskiego,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,
  • chill room (piłki terapeutyczne, wygodnie pufy),
  • play room (PlayStation 4 +, Nintendo Switch +),
  • darmowe śniadania, przekąski, kawa, owoce, napoje.