C# Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu telekomunikacji i bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga firmą komercyjnym (producenci samochodów/ parki rozrywki/ koleje) jak instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko pracować bezpiecznie i wydajnie

Aktualnie do zespołu zarządzania urządzeniami proszkujemy doświadczonych .Net Developerów otwartych na pracę i rozwój w najnowszych technologiach.Zespół jest odpowiedzialny za cały cykl rozwoju oprogramowania w tym: tworzenie i wdrażanie wymagań, testy jednostkowe, testy funkcjonalne, ciągłą integracje. Pracuje w chmurze za pomocą zwinnych metodologii.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania C #, w tym projektów .NET (WPF)
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami programistycznymi Microsoft, takimi jak Visual Studio 2017
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Klient Oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzeniapraw autorskich
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy