C# Developer

Opis stanowiska

Nasz Klient to firma z branży R&D i ICT. Zajmuje się projektowaniem złożonych systemów oraz wdrażaniem oprogramowania klasy ERP. Projektują systemy analizy obrazu, systemy eksperckie i systemy do obsługi firm, a także przygotowują rozwiązania systemów produkcyjnych w zakresie optymalizacji, monitoringu i nadzorowania produkcji. Aktualnie do swojego zespołu w Lublinie poszukują C# Developera

Wymagania:

  • min. 1 rok komercyjnego doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość ASP .NET lub WPF
  • Znajomość: TSQL, Microsofr SQL Server

Mile widziane:

  • Znajomość ASP .NET MVC
  • Znajomość JavaScript, JQuerty oraz Prism
  • Znajomość Crystal Reports lub Reporting Services
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Różnicowane i rozwojowe zadania
  • Atrakcyjny system premiowy
  • karta multisport oraz pakiet medyczny
  • Pracę w małym, ok 5 osobowym zespole