C++ Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma, która jest liderem nowoczesnych rozwiązań obrazowania.

Projekt: Tworzenie sieciowego oprogramowania opartego o MS SQL, wspierającego pracę klinik okulistycznych i szpitali na całym świecie w obszarze zarządzania danymi pacjenta oraz zaawansowanej diagnozy w zakresie obrazowania.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w C++ 11
  • doświadczenie w pracy z C#
  • mile widziana znajomość C++/CLI
  • język angielski na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji technicznej
  • wyższe wykształcenie kierunkowe

Metodologia pracy:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji do komunikacji z urządzeniami medycznymi
  • Wzorce projektowe
  • Testy jednostkowe
  • Code review
  • System kontroli wersji – TFS Continuous Integration

Zadania:

  • wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie
  • naprawa błędów
  • pisanie dokumentacji technicznej

Klient oferuje:

  • elastyczne godziny pracy 7:00-17:00
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę
  • bogaty pakiet szkoleniowy
  • dofinansowywane certyfikaty branżowe dofinansowany
  • kurs języka angielskiego
  • home office/praca zdalna
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • masaże w miejscu pracy, relax room,
  • regularne eventy: LaserTag, Paintball, Escape room parking dla rowerów