C++ Developer

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Programisty C++ odpowiedzialnego za opracowywanie i dostarczanie oprogramowanie wykorzystywanego do komunikacji biznesowej i krytycznej oraz przepływów pracy.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Wytwarzane aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci. Rozwiązania klienta są wszechobecne w wielu branżach ważnych w życiu codziennym, takich jak opieka zdrowotna, bezpieczeństwo publiczne, transport, logistyka, edukacja, hotelarstwo, energetyka, produkcja, handel i wiele innych.

Zespół pracuje zgodnie ze standardowymi i nowoczesnymi praktykami tworzenia oprogramowania, takimi jak ciągła integracja/ciągłe wdrażanie, DevOps, automatyczne testowanie na poziomie komponentów i systemu. Wykorzystują metodyki zwinne (Scrum, Kanban) do organizowania pracy.

Jako Programista C++ dołączysz do małego, sprawnego zespołu pracującego nad szkieletem systemów komunikacyjnych. Będziesz miał okazję poznać nowoczesne standardy komunikacji, projektować nowe funkcje, wdrażać je oraz pomagać w testowaniu i wdrażaniu.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie i integracja oprogramowania wspierającego rozwój, rozbudowę i utrzymanie elementów Infrastruktury telekomunikacyjnej (głównie C++ 11).
  • Współpraca z innymi zespołami w globalnej organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, informatyka lub pokrewne kierunki).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w C ++.
  • Umiejętności obsługi systemu Linux.
  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w Scrumie oraz znajomość metodyk Agile.
  • Znajomość wzorców projektowania oprogramowania.
  • Znajomość języków skryptowych.
  • Doświadczenie w pracy z GIT.
  • Doświadczenie w integracji i weryfikacji oprogramowania.
  • Podstawowa znajomość technologii telekomunikacyjnych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (praca stacjonarna raz na tydzień/2 tygodnie)
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Plan zakupu akcji pracowniczych.
  • Pracowniczy plan emerytalny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Silna kultura współpracy.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura.
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.