C++ Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta międzynarodowego centrum R&D zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IT, IoT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: C++ Developer.

Na powyższym stanowisku będziesz brał udział we wszystkich etapach programowania i projektowania sterowników do silników dla branży energetycznej, które pozwalają na osiągnięcie nowej jakości w zakresie sprawności i oszczędności energii.  Będziesz pracował z profesjonalistami z branży, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i umiejętnościami.

Lokalizacja: okolice Magnolia Park

Doświadczenie:

min. 1 rok w programowaniu C/C++ (C++11/14)

– znajomość systemu kontroli wersji Git lub innej

– doskonałe umiejętności analityczne

– dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

–  doświadczenie w wykorzystywaniu frameworków do testowania jednostkowego takich jak: GoogleTest lub CPP Unit

–  doświadczenie w projektach motoryzacyjnych

–  znajomość standardów takich jak: ISO 26262, Spice, Misra C/C++

Oferujemy:

–  możliwość pracy w różnych projektach o różnych technologiach

–  UoP + konkurencyjną pensję adekwatną do Twoich umiejętności i wydajności

–  roczny przegląd wynagrodzeń

–  program pracy twórczej

–  elastyczne godziny pracy

–  szkolenia umiejętności technicznych i miękkich

–  nieformalne środowisko pracy

–  Medicover

–  Karta Multisport

–  dopłata do lunchu

–  subwencja w przedszkolu

–  pomoc przy relokacji

–  lekcje języka angielskiego/niemieckiego

–  akcesoria służbowe