C/C++ Developer with Autosar

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego centrum R&D zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IT, IoT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: C/C++ Developer with Autosar.

Firma ze skandynawskim kapitałem, posiada swoje oddziały w Holandii, Szwecji, Chinach oraz USA. Pracują nad najbardziej zaawansowanymi technologicznie dziedzinami inżynierii dla wiodących firm przemysłowych na świecie.

Twoim obowiązkiem będzie programowanie systemów wbudowanych dla branży automotive.

Doświadczenie:

– Min. 1 rok w programowaniu C/C++ (C++11/14)

– Znajomość systemu kontroli wersji Git lub innej wersji

– Znajomość autosar

– Doskonałe umiejętności analityczne

– Dobry język angielski

Mile widziane:
– Doświadczenie w korzystaniu z frameworków do testowania jednostkowego takich jak: GoogleTest lub CPP Unit

– Znajomość standardów takich jak: ISO 26262, Spice, Misra C/C++

Oferujemy:

– Możliwość pracowania w różnych projektach i różnych technologiach,

– Konkurencyjna pensja adekwatna do Twoich umiejętności i wydajności,

– Roczny przegląd wynagrodzeń,

– Program pracy twórczej,

– Elastyczne godziny pracy,

– Szkolenia umiejętności technicznych i miękkich,

– Nieformalne środowisko pracy,

– Medicover,

– Karta Multisport,

– Dopłata za lunch,

– Subwencja w przedszkolu,

– Pomoc przy relokacji,

– Lekcje angielskiego, niemieckiego,

– Akcesoria służbowe,

– Umowa o pracę

Prosimy  o przesyłanie  CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych