C/C++ Designer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który jest międzynarodowym centrum R&D zajmującym się rozwiązaniami z zakresu IT, IoT, elektroniki, dokumentacji technicznej dla przemysłu.

Szukamy C/C++ Designer,

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki: informatyka, elektronika,
  • Dobra znajomośc języków programowania C/C++ ( w tym C++ 11 i C++ 14 )
  • Znajomość systemu kontroli w wersji GIT lub innego systemu,
  • Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania
  • Umijętność analitycznego myślenia,
  • Umijętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Praca w zróżnicowanym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wynagrodzenie zgodne z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami,
  • Prace w środowisku specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do obiadów,
  • Wsparcie relokacyjne,
  • Lekcje jezyków obców ( angielski, niemiecki ),