Business Development Specialist

Opis stanowiska

Energiczna, otwarta, sympatyczna osoba poszukiwana, by zasilić szeregi działu sprzedaży usług rekrutacyjnych i outsourcingowych!

Dołącz do nas jako Business Development Specialist i rozwijaj się razem z nami korzystając z naszego know how w branży rekrutacji IT, naszej dobrej energii i pozytywnego nastawienia.

Wyzwania, jakie Ci zapewnimy:

  • budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • realizacja umówionych przez dział wsparcia sprzedaży spotkań biznesowych,
  • umawianie spotkań,
  • omawianie warunków współpracy,
  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i zagranicą,
  • podpisywanie umów ramowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • współpraca i wsparcie merytoryczne Młodszych Specjalistów ds Sprzedaży,
  • utrzymywanie i rozwój relacji z pozyskanymi klientami,
  • aktywną współpracą z działem rekrutacji,
  • raportowanie wykonywanych zadań,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaż, biznesu,
  • świadomości biznesowej umożliwiającej swobodne prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych na każdym poziomie komunikacji z klientami,
  • proaktywnej postawy i przedsiębiorczego nastawienia do realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętności docierania do odpowiednich i decyzjnych osób oraz budowania relacji biznesowych,
  • kreatywności, zapału i entuzjazmu,
  • umiejętności analizy potrzeb klientów,
  • płynny angielski w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia ( podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów ),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • realną możliwość rozwoju,
  • świetną atmosferę w pracy,
  • brak dess code’u
  • uczesnictwo i prowadzenie ciekawych projektów sprzedażowych w obszarze usług rekrutacyjnych,
  • energiczny i otwarty zespół,
  • owocowe wtorki i czwartki,
  • kawę, herbatę i napoje – pod dostatkiem,
  • długoterminową współpracę,
  • kartę Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej,
  • parking, rowerownia,
  • wspólne wyjścia i imprezy integracyjne,