Business Development Manager

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który projektuje i tworzy środowiska nowoczesnych aplikacji mobilnych dla firm na rynku szwajcarskim (zajmujących się m.in. technologią Smart Home) poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Development Manager.

Lokalizacja biura: Warszawa/zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań sprzedażowych oraz tworzenie nowych możliwości.
  • Poszukiwanie i rozwijanie nowych strategii sprzedażowych oraz budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami.
  • Tworzenie strategii zaangażowania, utrzymania oraz rozwoju dla każdego nowego klienta.
  • Bliska współpraca z zespołem.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta.
  • Ubieganie się o referencje, studia przypadków od usatysfakcjonowanych klientów.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży/rozwoju biznesu, w tym doświadczenie w sprzedaży usług projektowych, inżynierskich lub consultingowych w zakresie IoT.
  • Udowodnione doświadczenie sprzedażowe z zdolnością do identyfikacji, rozwoju i zamykania nowych możliwości z byłymi oraz obecnymi klientami.
  • Aktywna sieć kontaktów w branży IoT/Smart Home.
  • Wiedza i zainteresowanie kluczowymi tematami: trendy technologiczne, przemysłowe osiągnięcia.
  • Zdolność zarządzania wszystkimi etapami sprzedaży (autonomia działania) – od powstania transakcji do finalizacji oraz rozwoju relacji z klientem.
  • Doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania w zakresie projektu, programu, dostawy, QA lub inżynierskie role kierownicze.
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne zarówno komunikacja techniczna jak i nietechniczna.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość każdego kolejnego języka europejskiego będzie dużym plusem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w sturt-upach.
  • Doświadczenie z platformami i technologiami oprogramowania (web, mobile, cloud).

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o Uop lub B2B.
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przewidziany system premiowy/prowizyjny.
  • Wewnętrzne szkolenia, warsztaty techniczne, lightning-talks, udział w licznych konferencjach.
  • Pakiet MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna.