Backend Python Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta zajmującego się tworzeniem nowoczesnych, wysokodostępnych i wysokowydajnych systemów transakcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko Backend Python Developer.

Systemy, które tworzy firma działają 24/7/365 bez zarzutu, pod obciążeniem setek tysięcy użytkowników i milionów transakcji na sekundę tworząc podstawy działalności biznesowej Klientów firmy. Decyzje o wyborze technologii, w których firma realizuje projekty zdają egzamin w warunkach produkcyjnych i pozwalają tworzyć oprogramowanie, które wygodnie i bezproblemowo się skaluje.

Czym będziesz się zajmować:

  • Tworzyć procedury obsługi żądań – Python, Twisted, Flask,
  • Projektować i wdrażać zautomatyzowane procedury konserwacji, umożliwiające systemowi pracę w trybie ciągłym przez wiele miesięcy,
  • Analizować obciążenia serwera

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia praktycznej znajomości języka Python ( Twisted i/lub Flask – in plus ),
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Mile widziana umiejętność odczytu wyników komendy explain,
  • Zrozumienie algorytmów i ich złożoności ( znajomość notacji O, umiejętność opisania własnymi słowami 2 różnych algorytmów sortowania O (n* log (n)),
  • Znajomość drzew binarnych,
  • Wykształcenie min. licencjat, inżynier,
  • Znajomość języka angielskiego min. B2,

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Forma współpracy B2B,
  • Brak dress code,
  • Współpracę z międzynarodowym środowiskiem, praca przy projektach z wielu dziedzin,
  • Sala do tenisa,
  • W wolnym czasie można korzystać z pokoju wyposażonego w bębny i gitary,