Backend PHP Developer

Opis stanowiska
  • Chcesz uczestniczyć w intensywnym rozwoju nietuzinkowego startupu?
  • Zależy Ci na partnerskim podejściu, kreatywnym zespole z entuzjastycznym nastawieniem?
  • Jesteś gotów, by pracować nad nowatorskim rozwiązaniem ułatwiającym codzienność?

Dołącz do nas, jeśli Twoją pasją jest praca w obszarze:

Twoja codzienność:

  • Tworzenie rozwiązań backend przy użyciu współczesnych frameworków w oparciu o sprawdzone wzorce projektowe (np. MVC)
  • Rozwój systemu informatycznego
  • Tworzenie kodu o wysokiej wydajności i niezawodności
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Czego potrzebujemy:

  • Minimum 3- letniego doświadczenia w programowaniu w PHP od strony Back-End
  • Zaawansowaneej znajomości relacyjnej bazy danych – MySQL
  • Znajomości dowolnego frameworka w obrębie PHP
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Kreatywności, zaangażowania, chęci do poszerzaia wiedzy i śledzenia najnowszych trendów

Od nas:

  • Długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę
  • Duży wpływ na rozwiązania projektowe
  • Atmosfera bazująca na przyjaznych relacjach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak korporacyjności w zamian za kameralność
  • Praca na własnych produktach – nasz Klient nie pracuje na zleceniach dla innych firm
  • Stabilna współpraca z zatrudnieniem na czas nieokreślony
  • Komfortowe otoczenie pracy w willowej dzielnicy Warszawy

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.