Backend PHP Developer

Opis stanowiska

Klient: Firma, która tworzy platformę SaS dla E-commerce przeznaczoną dla przedsiębiorstw nowej generacji, skupiają się na firmach z branży mody oraz „life-style”. Warto podkreślić,  że nie jest to Software House, a firma produktowa. Firma charakteryzuje się nie-hierarchiczną, płaską strukturą organizacyjną, gdzie ceniona jest różnorodność i każdego opinia jest ważna. Twory ją grupa pasjonatów, a zarazem profesjonalistów, którzy stawiają na rozwój oraz  przyjazną, niekorporacyjaną atmosferę dobrej zabawy.

Programista PHP dołączy do młodego, zgranego i wizjonerskiego zespołu profesjonalistów , który jest częścią zespołu w Sztokholmie. Zespół pracuje nad rozwojem platformy – produktu firmy, dążąc do wprowadzania innowacji technicznych. Tu każdy ma wpływ na kształt projektu oraz wybór technologii. Jednak osoba na tym stanowisku na pewno będzie miała doczynienia z: PHP 7.2+,  MariaDB (MySQL), Redis, ElasticSearch, Elxir, Go, Node.js

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia komercyjnego związanego z programowaniem w języku PHP
  • Biegła znajomość j. angielskiego (min. B2/C1)
  • Bardzo dobra znajomość: PHP, MySQL, GIT
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Kreatywność
  • Pasja to tworzenia oprogramowania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Chęci do nauki oraz zobywania nowych doświadczeń

Firma oferuje:

  • Dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B(+26 dni płatnego urlopu)
  • Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów i wizjonerów
  • Pracę zgodnie z metodologią SCRUM
  • Możliwość realnego wpływu na kształt projektu oraz wybór technologii
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów – tutaj każdego opinia się liczy
  • Elastyczne godziny pracy (core-hours między 10-16)
  • Budżet szkoleniowy
  • 4 dni wolne dodatkowo na udział w konferencjach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość podróży do Sztokholmu (finansowanych przez firmę), gdzie mogą poznać resztę zespołu i popracować przez kilka dni
  • Pracę w ścisłym centrum Wrocławia
  • Darmowe śniadania w poniedziałki
  • Darmowe owoce raz w tygodniu
  • Darmowe masaże raz w miesiącu
  • Kawa, herbata, Yerba bez ograniczeń 😉
  • Dodatkowo w biurze: stół do ping-ponga, darty, prysznic, box na rowery