DevOps Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla firm z całego świata (e-commerce, social media, automotive, branże medyczną i inne) i pomaga im przenieść usługi do chmury (AWS, AWS DevOps, Azure), poszukujemy doświadczonego DevOPS Engineer’a ze znajomością AWS lub Azure.

Firma jest software-house’em z polskim kapitałem zakładowym. Pracuje się w SCRUM, korzystając z nowych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki braniu udziału w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych).

Wykorzystywane technologie:

AZURE: Azure AD, RBAC; Azure storage; Azure SQL, Azure Synapse Analytics, MS SQL Server; Comos DB, Mongo DB; Azure Data Factory, Power BI; Azure IaaS (VMs, networks, disks); Azure App Service; Kubernetes, AKS; Azure Functions, API Managment, Logic apps; Terraform, ARM templates; PowerShell, Bash; PowerShell DSC, Chef, Pupet, Ansible; Docker; Azure DevOps, TeamCity, Octopus Deploy, Jenkins, Gitlab

AWS: IAM, S3, VPC, EC2, Lambda, API Gateway, SQS, SNS, DynamoDB, Aurora, Route53, Transit Gateway, Secrets Manager, SSM, CloudWatch, KMS, ECS, EKS, Terraform, CloudFormation or CDK, Docker, Docker Compose, Kubernetes (AWS EKS, Helm), CI/CD tools: Gitlab, Jenkins, CodePipeline etc., Monitoring tools: DataDog, New relic etc.

Miejsce pracy: Wrocław, Gdańsk, Rzeszów lub praca zdalna w 100%

Razem z zespołem programistów będziesz odpowiedzialny za tworzenie i wspieranie narzędzi, procesów i infrastruktury, aby szybciej dostarczać i skalować iteracje oprogramowania z lepszą jakością i niezbędnymi wglądami operacyjnymi. Obejmuje to zapewnienie dostępności, niezawodności i skalowalności infrastruktury aplikacji, tworzenie i wspieranie narzędzi do ciągłej integracji/dostarczania i wydawania, a także zapewnienie gromadzenia i monitorowania odpowiednich wskaźników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z praktykami DevOps i Continously Delivery
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Networking w Azure lub AWS
  • Software Development Lifecycle
  • Monitorowanie aplikacji i infrastruktury
  • Praktyczna znajomość Azure services lub AWS services
  • Znajomość: Docker, Kubernetes, Teffaform lub ARM Templates, AzureDevOpsor  lub Jenkinsor lub podobne, Ansible
  • Świadomość cyberbezpieczeństwa ( OWASP, Encryption, secret management)
  • Znajomość skryptów: PowerShell, Bash i Python

Klient oferuje:

  • Forma współpracy Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Elastyczne godziny pracy
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Miejsce parkingowe,
  • Karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet relokacyjny