AWS Software Engineer (remote work)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy AWS Software Engineer’a.

Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu specjalistów pracujących nad najnowocześniejszymi projektami technologicznymi dla głównych marek z całego świata.

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu pracującego nad budową aplikacji (web, e-commerce, IoT) dla klienta z US, z branży heavy equipment. 80% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności.

Stack technologiczny: AWS (serverless: Lambda, Lambda @Edge, API Gateway, SMS, SQS, DynamoDB, etc.), Lambda (TypeScript), Integracje (Java).

Wymagania:

  • Solidne, praktyczne doświadczenie komercyjne z tworzeniem aplikacji internetowych w środowisku chmurowym AWS,
  • Znajomość architektury mikroserwisów i systemów rozproszonych,
  • Znajomość dowolnego nowoczesnego języka programowania: TypeScript/JavaScript (Node.js), Java, Python, Go itp.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Mile widziane:

  • Znajomość SSR (Server Side Rendering)
  • Znajomość Vue.js
  • Znajomość Springa, Freemarkera, JCR
  • Znajomość NoSQL
  • Doświadczenie w metodykach Agile/SAFe
  • Doświadczenie z Magnolia CMS lub innymi rozwiązaniami CMS

Klient oferuje:

  • współprace bezpośrednią w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość 100% pracy zdalnej (również po pandemii)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • pracę w Scrumie i innymi metodami Agile