AWS Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grypy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy AWS Developera, który doskonale rozumie koncepcie rozwoju chmury oraz zawsze chętnie uczy się nowych umiejętności.

Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu specjalistów pracujących nad najnowocześniejszymi projektami technologicznymi dla głównych marek z całego świata.

  • Wymagania:
  • komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji internetowych w środowisku chmury AWS
  • dobra znajomość: DynamoDB, S3, API Gateway, Lambda (NodeJS), CloudFront, Java
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność samodzielnej pracy

Mile widziane:

  • znajomość: Spring, Freemarker, JCR
  • znajomość: RDS (Aurora), EKS, EC2
  • doświadczenie w Agile
  • doświadczenie z Adobe AEM, Magnolia CMS lub innymi rozwiązaniami ECM
  • gotowość do podróży (tydzień na 3 miesiące)
  • znajomość innych języków obcych (francuski, holenderski, hiszpański)

 Klient oferuje:

  • współprace bezpośrednia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • pracę w Scrumie i innymi metodami Agile