Asystent/ka Działu Rekrutacji

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu rekrutacyjnego – jeśli obu stronom się spodoba, zostań na dłużej 🙂

Kim jesteśmy i co robimy: Tworzymy kilkunastoosobowy, harmonijny i ambitny zespół zorientowany na działania w obszarze rekrutacji IT.

Wspieramy firmy w rekrutacjach najlepszych specjalistów IT. Jesteśmy częścią spółki informatycznej IFIRMA SA, która realizuje projekty z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu IT oraz prowadzi serwis księgowy ifirma.pl.

Jako Asystent/ka wesprzesz działania zespołu w bieżących zadaniach,  w szczególności w telefonicznej aktualizacji bazy kandydatów.

– Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi a słuchawka telefonu Cię nie parzy 🙂

– Jeśli uważasz, że dobrze radzisz sobie z powierzonymi zadaniami i przede wszystkich chętnie się w nie angażujesz

– Jeśli jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich

– Jeśli sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

– Jesteś dyspozycyjny w tygodniu minimum 25 godzin

– Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie w obszarze rekrutacji.

Oferujemy:

współpracę opartą o umowę zlecenie

pełne wdrożenie oraz szkolenie z zakresu technologii IT i wiedzy rekrutacyjno – sprzedażowej

elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia

możliwość rozwoju w kierunku Specjalisty ds Rekrutacji/Sprzedaży

świetną atmosferę i przyjazne relacje

możliwość rozwoju w jednym z najbardziej perspektywicznych obszarów na rynku pracy 🙂