Artificial Intelligence Lead

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy Softwarehouse, który specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata.

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Katowice/Kraków

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia komercyjnego w dziedzinie sztucznej inteligencji,
  • 5 lat doświadczenia technicznego,
  • Umiejętność zarządzania zespołami (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku),
  • Silne umiejętności analityczne w zakresie złożonych wymagań i definiowania zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz funkcjonalnych,
  • Szeroka wiedza na temat frameworków Machine Learning, bibliotek, struktur danych, modelowania danych i architektury oprogramowania,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Otwartość na pracę nad nowymi technologiami.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie najlepszej jakości i wprowadzanie innowacyjnych podejść w zakresie AI u klientów,
  • Udział w spotkaniach biznesowych z klientami w kontekście produktów AI,
  • Współpraca z innymi zespołami w celu optymalizacji rozwiązań,
  • Zarządzanie i budowanie zespołów,
  • Budowanie i rozwijanie programu podnoszącego umiejętności pracowników w odniesieniu do najnowszych trendów technologicznych,
  • Zarządzanie talentami – oceny pracowników, awanse itd.,
  • Stałe optymalizowanie pracy zespołu i zapewnienie realizacji zgodnej z celami i standardami AI,
  • Budowanie i zarządzanie metodologią i ramami AI wokół rozwiązań o nisko- i wyskokopoziomowym kodzie, integracja narzędzi i technologii partnerów (Uipath, Workfusion, Blue Prism, Automation Anywhere, Microsoft Suit, Google) automatyzowanie, programowanie frontend i backend,
  • Współpraca z Delivery Managerami w celu zapewnienia sprawnej realizacji projektów i kontrolowania ich przebiegu zgodnie z ramami czasowymi i metodologią AI,
  • Udział w budowaniu wizerunku firmy poprzez dzielenie się Case Studies.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Programy rozwojowe, kursy zewnętrzne, dofinansowanie edukacji i certyfikatów,
  • Dostęp do Platformy NEXT z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, prelekcji TED, materiałów Coursera i wirtualnych szkoleń: Excel, VBA, RPA, obsługa klienta i nie tylko,
  • Prywatna opieka medyczna, którą można rozszerzyć o wykupiony na preferencyjnych warunkach pakiet usług stomatologicznych,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, które można rozszerzyć o wykupiony na preferencyjnych warunkach pakiet onkologiczny,
  • Dostęp do Inspiro Audiobooks i MyBenefit (bilety do kina, Multisport i nie tylko).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingu samochodów, opcje carpoolingu i parking dla rowerów,
  • Elastyczny czas pracy.