Architect IT (Java)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu – poszukujemy doświadczonego Architekta IT. Firma funkcjonuje w 8 krajach Unii Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Idealny profil Kandydata:

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w IT
  • Przynajmniej 3 lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie związane z programowaniem w języku JAVA
  • Znajomość przynajmniej 2 złożonych systemów aplikacji takich jak ERP. POS, WMS, FI
  • Dobra organizacja, dbałość o szczegóły oraz umiejętność przekuwania pomysłów w konkretne działania
  • Zdolność do ustalania priorytetów i zarządzania pracą zgodnie z harmonogramem w zmieniającym się środowisku
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w złożonych organizacjach
  • Doświadczenie w zarządzaniu architekturą oraz technologią
  • Znajomość protokołów wymiany danych REST, SOAP, WCF
  • Dobra znajomość wzorców projektowych
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu zorientowanym obiektowo
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Główne zadania:

  • Dbanie o architekturę oprogramowania
  • Definiowanie architektury integracyjnej pomiędzy systemami
  • Integracja wewnętrznych oraz zewnętrznych produktów
  • Prowadzenie prac projektowych nad różnymi systemami w środowisku opartym na współpracy
  • Udział w procesie tworzenia oprogramowania/ rozwiązania w celu realizacji założonych celów biznesowych