Application System Engineer

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów – firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla klientów zagranicznych, głównie z sektora finansowego, oraz branży energetycznej i automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Application System Engineer

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewne kierunki)
  • Masz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu aplikacjami (konserwacja, poprawki błędów i wsparcie techniczne, wdrażanie zmian)
  • Masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (C#/.NET lub Java) i projektowaniu architektury, a także technologiach baz danych
  • Posiadasz umiejętności rozwiązywania problemów/umiejętności analityczne i logiczne myślenie
  • Jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Współpraca z zespołem nad wielkoskalowymi systemami zapewniającymi holistyczne wsparcie techniczne
  • Pełnienie funkcji łącznika między działami funkcjonalnymi i IT oraz działania w obu obszarach
  • Wspieranie zespołu programistów w procesach wdrażania i konserwacji oprogramowania
  • Zapewnienie analizy  architektury, procesów rozwojowych i rekomendowania rozwiązań technicznych w dziedzinie oprogramowania i architektury

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do Luxmed, Multisport i PZU
  • Nauka języków obcych w pełni finansowana przez pracodawcę (j. angielski i niemiecki; lekcje z lektorem i native speakerem)
  • Rozwój zawodowy, budżet na kursy zewnętrzne, konferencje  itp.
  • Grupa praktyk NVC
  • Dostęp do biblioteki  (wersje książkowe oraz elektroniczne)
  • Owoce & bakalie, zaplecze kuchenne i nielimitowany dostęp do kawy/herbaty
  • Pizza Day
  • Kameralne pokoje biurowe i chillout room
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Regularne spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Parking rowerowy i dostęp do prysznica
  • Możliwość pracy zdalnie/hybrydowo/stacjonarnie