Application Support Specialist

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów – firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla klientów zagranicznych, głównie z sektora finansowego, oraz branży energetycznej i automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Application Support Specialist

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewne kierunki)
  • Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znasz różne systemy operacyjne( Windows/Linux itp.)
  • Posiadasz umiejętności rozwiązywania problemów technicznych i komunikowania koncepcji technicznych osobom nietechnicznym.
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety, planować pracę własną.
  • Jesteś gotowy/a na pracę w godzinach 8:00- 16:00/11:00-19:00
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Praca zmianowa dla wsparcia pierwszego poziomu (dyżur telefoniczny i e-mailowy), a następnie dla wsparcia drugiego poziomu.
  • Wspieranie i aktywne utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi).
  • Ustalanie priorytetów i kierowanie żądań do wyższych poziomów wsparcia.
  • Rozwiązywanie najczęstszych zadań za pomocą dostarczonych instrukcji.
  • Tworzenie i śledzenie biletów w systemie.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Jesteś otwarty/a na zagraniczne podróże służbowe

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dofinansowanie do Luxmed, Multisport i PZU.
  • Praca w godzinach 8:00 -16:00/ 11:00-19:00
  • Nauka języków obcych w pełni finansowana przez pracodawcę (j.angielski i niemiecki; lekcje z lektorem i native speakerem).
  • Rozwój zawodowy, regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (techniczne).
  • Szkolenia rozwojowe – np. z fizjoterapeutą/z dietetykiem/NVC/rozwój talentów.
  • Program Leadership.
  • Dostęp do biblioteki  (wersje książkowe oraz elektroniczne).
  • Owoce & bakalie, zaplecze kuchenne i nielimitowany dostęp do kawy/herbaty.
  • Pizza Day.
  • Kameralne pokoje biurowe i chillout room.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Regularne spotkania integracyjne i eventy firmowe.
  • Parking rowerowy i dostęp do prysznica.
  • Możliwość pracy zdalnej.