Application Support Analyst

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Application Support Analyst który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego (serio serio 🙂 ) zespołu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Zbieranie, nadawanie priorytetów, eskalowanie problemów i zadań
  • Rozwój i utrzymanie relacji z klientami, a także udział w spotkaniach
  • Rozwiązywanie problemów z aplikacjami
  • Analizę danych
  • Współudział w pracach drugiej i trzeciej linii wsparcia
  • Zarządzanie indywidualnymi przepływami pracy

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wiedzę z zakresu baz danych
  • Podstawową znajomość SQL, SQL Server
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z aplikacjami
  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na pracę z użytkownikami na wielu poziomach
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Nastawienie na pracę z klientem i umiejętność klasyfikacji jego potrzeb
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowiska pracy typu “Contact Center”
  • Pozytywne i elastyczne podejście do wykonywanych obowiązków

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach