PHP Developer (Drupal)

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego PHP Developera (Drupal).

Naszym Klientem jest szwajcarska firma technologiczna dostarczająca rozwiązania dla e-biznesu, współpracująca z wieloma znanymi markami, takimi jak: Audi, Bridgestone, Coca Cola, Credit Suisse, UBS, Mammut i wiele innych.

Jeśli chcesz być częścią zespołu pracującego w oparciu o Agile jest to miejsce dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmował?

  • Rozwojem stron internetowych premium
  • Przeglądem kodów i środków kontroli jakości
  • Poszukiwaniem rozwiązań problemów
  • Weryfikacją, oceną i wdrażaniem wniosków o zmiany

Idealny profil Kandydata:

  • Doskonała znajomość PHP oraz doświadczenie w tworzeniu projektów w oparciu o ten język, znajomość analizy obiektowej, projektowania i wdrażania
  • Znajomość Drupala – doświadczenie nie jest wymagane, o ile umiejętności w PHP są na wysokim poziomie i chcesz poszerzać swoją wiedzę
  • Postawa ciągłego doskonalenia i chęć poznawania nowych technologii
  • Rozumienie najnowszych technologii internetowych ((X)HTML, CSS, JavaScript and AJAX), doświadczenie w modelowaniu baz danych i opracowywaniu złożonych rozwiązań internetowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość na najlepsze praktyki rozwoju, takie jak czysty kod

Co możesz zyskać:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i możliwość certyfikacji
  • Atrakcyjne biuro w centrum miasta
  • Imprezy integracyjne
  • Oryginalną szwajcarską czekoladę
  • Standardowe benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport