Angular Developer

Opis stanowiska

Dla Klienta z branży produkcyjnej , tworzącego produkty dla firm z sektora motoryzacyjnego i automatyki przemysłowej szukam osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Salomea

Projekt : rozwijanie konfiguratorów produktów firmy.

Na tym stanowisku będziesz:

•    Projektować kompleksowo aplikacje internetowe i elementy systemu,
•    Wdrażać rozwiązania zgodnie ze standardami sieciowymi,
•    Pisać testy jednostkowe,
•    Utrzymywać istniejące projekty.

Wymagamy od Ciebie :

•    Doświadczenia w projektowaniu aplikacji internetowych,
•    Praktycznej znajomości  Angular, TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS3,
•    Doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych,
•    Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,

Mile widziane:  znajomość NodeJS, webpack 3/4, Cordova, Festiane

Oferujemy:

•    Umowę B2B lub UoP
•    Elastyczne godziny pracy
•    Nowoczesne narzędzia do pracy,
•    Możliwość częściowej pracy zdalnej
•    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze ,
•    Dofinansowanie do nauki ,kursy językowe,
•    Dostęp do audioteki,
•    Prywatną opiekę medyczną,
•    Dofinansowanie do wakacji i posiłków,
•    Kartę multisport…i  nie tylko 🙂