Angular Developer (Mid/Senior)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Abu Dhabi, który dostarcza rozwiązania Cyber Security, poszukujemy  ambitnego Frontend Developera ( Angular),którego głównym celem będzie zaprojektowanie i wdrożenie kompletnego interfejsu użytkownika z naciskiem na wizualizację i wydajność. Do  głównych obowiązków będzie należało tworzenie modułów i komponentów oraz łączenie ich w funkcjonalną aplikację.

Miejsce pracy : Wrocław lub 100% zdalnie

Zespół w Polsce składa się obecnie z  : (1 Senior Frontend Developer, 3 backend developerów, 1 Fullstack Developer, 1 testera automatyczny,) i stale będzie się powiększać.

Wymagania wobec kandydatów :

  • minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne,
  • doświadczenie z Angular > 8,
  • dobra znajomość : Typescript, HTML, CSS/SCSS, CSS Grid layout & CSS Flexbox,
  • znajomość zagadnień z zakresu UX/UI,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w testach jednostkowych,
  • doświadczenie w wizualizacji danych przy użyciu Canvas SVG (Scalable Vector Graphics) + biblioteka D3.js,
  • dokładne zrozumienie obowiązków platformy, bazy danych, interfejsu API, warstwy pamięci podręcznej, serwerów proxy i innych usług internetowych wykorzystywanych w systemie.

Główne obowiązki :

  • implementacja nowych funkcjonalności,
  • czynny udział w projektowaniu wyglądu aplikacji,
  • implementacja makiet ( Wireframe UX),
  • rozwijanie aplikacji przy użyciu Angular, HTML5, CSS3 i RESTful API,
  • optymalizacja komponentów pod kątem maksymalnej wydajności,
  • ścisła współpraca z backend developerami.

Co oferuje klient :

  • stabilną, długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B ( +13 dni wolnych)
  • możliwość 100% pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • benefity: Karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne,
  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia,
  • raz w roku 1 tygodniowy wyjazd na konferencje w siedzibie firmy w Abu Dhabi (dla chętnych)
  • ciekawą pracę przy rozwojowych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.