Angular Developer

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Implementację systemów
  • Projektowanie architektury nowych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu
  • Współpracę z zespolem, przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Technologie:

  • Pracujemy w oparciu o technologie
  • JEE, JavaScript, Angular 2
  • Spring Boot, Spring MVC, Spring Data
  • Thymeleaf
  • Git
  • JSF, primefaces, prettyfaces
  • Oracle
  • ActiveMq
  • Activiti bpmn
  • Junit, spring test, mockito

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o frameworki js;
  • praktyczna znajomość Angular 2, TypeScript, Jasmine;
  • bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3;
  • rozumienie architektury stosowanej w aplikacjach frontendowych np. flux;
  • znajomość repozytorium GIT;
  • praktyczna znajomość TDD;
  • dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań;
  • poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych w Spółce;
  • interesującą pracę, pełną wyzwań;
  • bogaty koszyk benefitów: m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie, szkolenia, wyjazdy integracyjne;
  • niezbędne narzędzia pracy.