Angular Developer ( 100% zdalnie)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest skandynawski dostawca usług IT, który specjalizuje się w cyfrowych rozwiązaniach biznesowych. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Angular Developera, który będzie odpowiedzialny głównie za rozwój i utrzymanie aplikacji.

Projekt dotyczy aplikacji sklepu e-commerce, która obsługuje dużą sieć aptek.

Miejsce pracy : 100% zdalnie/ Wrocław

Kluczowe wymagania :

  • minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie frontendowe,
  • doświadczenie z Angular 2+,
  • bardzo dobra znajomość : Typescript, HTML,CSS,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Benefity :

  • Praca w oparciu o dowolną formę współpracy ( B2B, Umowa o pracę)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej, elastyczne godziny pracy.
  • Karta  MultiSport,
  • Miejsce parkingowe dla pracowników,
  • Imprezy zespołowe,
  • Opieka medyczna LuxMed,
  • Zajęcia językowe,
  • Burgerowy lunch w ostatni poniedziałek miesiąca,
  • Wtorkowe śniadania,
  • Bezpłatne przekąski, kawa i świeże owoce
  • Szkolenia i certyfikaty.