Android/iOS Developer (praca 100% zdalna)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest Polski start-up, oferujący platformę, za pomocą której klienci biznesowi mogą tworzyć ankiety i zbierać feedback od odbiorców swoich usług. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Android Developera chętnego do nauki programowania na iOS lub Android/iOS Developera.

Praca w 100% zdalna

Na tym stanowisku będziesz miał okazję wykorzystać swoje doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o Java, Kotlin lub Swift, aby ulepszyć Mobile SDK naszego klienta.

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji w oparciu o system Android,
  • Znajomość języków programowania Java oraz Kotlin,
  • Dobre praktyki programistyczne,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość systemu iOS oraz języka Swift.

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o B2B,
  • 26 dni płatnego urlopu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Multisport,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w małym zespole.