Android Developer

Opis stanowiska

Opis firmy:

Międzynarodowy Software House – firma z branży IT, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla swoich klientów. Firma ma swoje oddziały w USA, Argentynie i Polsce.

Opis stanowiska:

– Praca nad rozwojem projektów typu Point of Sale

– Programowanie nowych funkcjonalności z wykorzystaniem języka Kotlin

Wymagania:

– min. 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z platformą Android

– Doświadczenie z językiem programowania Kotlin i Java

– Znajomość: RxJava2, Retrofit, MVP, JUnit

– Praktyczna wiedza SQLite

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

– Umiejętność tworzenia kodu dobrej jakości

– Doświadczenie w pisaniu unit testów

Klient oferuje:

– elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

– elastyczne godziny pracy (możliwosć rozpoczęcia pracy miedzy 8:00, a 13:00)

– możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu

– kartę Multisport

– prywatną opiekę medyczną Luxmed (dla pracownika i partnera za darmo)

– budżet szkoleniowy

– zajęcia z języka angielskiego z native speakerem

– inne udogodnienia (świeże owoce w biurze, przekąski, parking, playroom, piwne piąteczki oraz budżet integracyjny, możliwość przyprowadzania psa do pracy :))

Osoby zaiteresowane prosimy o przesłyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy,  że będziemy się kontaktować wyłącznie w wybranymi kandydatami.