Android Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który tworzy oprogramowanie dla firm z całego świata (e-commerce, social media, automotive, branże medyczne i inne) i pomaga im przenieść usługi do chmury (AWS, AWS DevOps, Azure), poszukujemy kandydatów na stanowisko Android Developera

Firma jest Softwarehouse’em z polskim kapitałem zakładowym. Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom, konferencjom i innym wydarzeniom branżowym).

Miejsce pracy: Wrocław/Rzeszów lub zdalnie

Podstawowe informacje:

  • Projekty green field, brown field, realizowane dla międzynarodowych Klientów z Europy Zachodniej z sektora Banking, Insurance, IoT, E-commerce, Travel & Hospitality, B2B, Sport
  • Ciekawe projekty: Augmented Reality, Machine Learning, iBeacons, Top Level Security
  • Praca nad współtworzeniem oraz rozwojem aplikacji natywnych
  • Metodyki Agile (Scrum, Kanban)

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w komercyjnego w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie Android
  • Bardzo dobra znajomość języków Kotlin, Java
  • Znajomość zasad architektury MVP, MVVM oraz Architecture Components
  • Dobra znajomość XML/JSON/SOAP/REST
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych GIT
  • Język angielski na poziomie B2

Mile widziane: Espresso, Dagger 2, RxJava, Firebase, Jenkins, NDK, Flutter

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o Uop lub B2B
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej (w przyszłości przewidywany model hybrydowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej w przyjaznym i swobodnym otoczeniu
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Niekorporacyjna atmosfera pracy