Android Developer

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się wrocławska firma z sektora IT, która zajmuje się pisaniem aplikacji na Androida, używanej przez kierowców w systemie zarządzania flotą pojazdów, poszukuje osób na stanowisko: Android Developera

Aplikacja instalowana jest na terminalach np. TomTom, Garmin, jak i na smartphonach. Składa się z kilku modułów, m.in. chat , moduł zleceń, kosztów itp.

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad aplikacja Android używaną przez kierowców w systemie zarządzania flotą. 70% czasu pracy będzie stanowił rozwój nowych funkcjonalności, 30% utrzymanie. Praca w metodyce GitFlow.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji mobilnych;
  • bardzo dobra znajomość technologii: Java, Kotlin oraz Android;
  • dobra znajomość: Dagger, GIT, Jenkins, RxJava ;
  • mile widziana znajomość: SQL, RabbitMQ.

Firma oferuje:

  • współpracę bezpośrednią (nie outsurcing), na zasadach B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 000 – 18 000 PLN netto + VAT;
  • możliwość realnego wpływu na kształt projektu (możliwość wyboru technologii oraz wdrażania swoich pomysłów);
  • duże możliwości rozwoju w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku;
  • elastyczny czas pracy;
  • praca w 100% zdalna (w przyszłości możliwość częściowo zdalnej – 1-2/tydz);
  • karta MultiSport;
  • przyjazna, nieformalna atmosfera;
  • nielimitowany dostęp do kawy, herbaty i w pełni wyposażonej kuchni.