Android Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego Software House, który realizuje projekty na potrzeby własne oraz firm zewnętrznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis projektu

  • współtworzenie oraz praca nad rozwojem aplikacji mobilnych dostosowanych do potrzeb klienta w oparciu o platformę Android;
  • integracja aplikacji z backendem;
  • w zależności od doświadczenia, aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, implementacja, testowanie, wdrażanie);
  • odpowiedzialność za część lub całość systemu;
  • praca w młodych, międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz możliwość pogłębiania wiedzy w wielu różnych zakresach.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę Android, mile widziane doświadczenie w iOS;
  • znajomość języka Java i Kotlin oraz Android SDK;
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych m.in. MVP, MVVM, programowania reaktywnego (RxJava, RxBinding), Dependency Injection (Dagger), baz danych (SQL, Realm, Room), komunikacji sieciowej (REST, JSON, Retrofit), Android Jetpack jak również systemu kontroli wersji Git i Gitflow;
  • wykształcenie wyższe magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych, najlepiej informatyki;
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego z chęcią kontynuowania nauki.

Oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego)
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.