Android Developer

Opis stanowiska

Nasz Klient: Firma, która dostarcza najlepsze rozwiązania IT w obszarach: telematyki, zarządzania flotą i transportem oraz zarządzania pracą w terenie. Na rynku wyróżniają się kompleksowością oferowanych usług, elastycznością w dopasowaniu do potrzeb każdego klienta i najdokładniejszą kontrolą paliwa w całej Europie.

W biurze panuje nieformalna atmosfera. Atutem jest to, że programiści mają realny wpływ na wybór projektów. Nie ma problemu z przejściem do innego projektu i wyboru odpowiadających osobie technologii.

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad aplikacja Android używaną przez kierowców w systemie zarządzania flota. 70% czasu pracy będzie stanowił rozwój nowych funkcjonalności, 30% utrzymanie. Praca zgodnie z metodyką GitFlow.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie komercyjne związane z Java  i Android
  • bardzo dobra znajomość technologii:  Java 8, Android, Kotlin
  • dobra znajomość: Dagger, GIT, Jenkins, RxJava
  • mile widziana znajomość: SQL, RabbitMQ
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność

Firma oferuje:

  • współpracę bezpośrednią (nie outsurcing), na zasadach B2B
  • możliwość realnego wpływu na kształt projektu (możliwość wyboru technologii oraz wdrażania swoich pomysłów)
  • duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • budżet szkoleniowy
  • elastyczny czas pracy (start miedzy 7:00, a 10:00)
  • karta Multisport
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • przyjazna, nieformalna atmosfera