Android Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Warszawie – firmy, która zajmuje się tworzeniem bezpiecznych aplikacji mobilnych, poszukujemy kandydata na stanowisko Android  Developer.

Na tym stanowisku Android  Developer będzie zajmować się projektowaniem i rozwojem aplikacji mobilnych dla branż TSL, e-commerce, bankowość ( i nie tylko) oraz

uczestnictwem w procesie projektowania aplikacji wraz ze wsparciem zespołu UX podczas przygotowań designu aplikacji.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych,
  • bardzo dobra znajomość Android, Java, Kotlin, Gradle, Android Studio
  • znajomość Continuous Integration, GIT,
  • doświadczenie z bibliotekami (Android Architecture Components,  Dagger 2, OkHttp, Realm, Retrofit, RxJava),
  • wiedza z zakresu o architekturze MVC, MVP, MVVM, Clean Architecture,
  • doświadczenie w Code Review,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami oraz realny wpływ na wybór technologii, które są używane,
  • Pracę przy aplikacjach, które wykorzystywane są przez małe organizacje, aż po setki tysięcy użytkowników,
  • Rozwój kompetencji technicznych,
  • Współpracę w doświadczonym zespole,
  • Projekty w SCRUMie,
  • Pakiet medyczny,
  • Pakiet sportowy
  • Współpraca w oparciu o B2B