Android Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest dojrzała na Polskim rynku firma specjalizująca się w tworzeniu mobilnych aplikacji wspierających sprzedaż, marketing i analitykę od ponad 20lat. Klient zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w modelu Cloud Computing, tak aby ich klienci mogli planować, działać i analizować tak, jak chcą i gdzie chcą. Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Android Developera (100% zdalnie).

Lokalizacja biura: Szczecin

Projekt: natywna aplikacja mobilna, z której korzystają m.in. mobilne zespoły sprzedaży (CRM/SFA/FFA). Dojrzała, lecz ciągle rozbudowywana o nowe funkcje aplikacja działająca na Androidzie od 2012 roku. Użytkownicy mają możliwość m.in. planowania swojego dnia pracy, realizacji zaplanowanych działań, obsługi zamówień czy otrzymywania aktualnych informacji o kontrahentach. Aplikacja pozwala pracować w trybie offline zapewniając lokalną bazę danych oraz ich dwustronną synchronizację. Zespół projektowy liczy 3 osoby (docelowo 4): 1 Senior, 1 Regular, 1 Junior.

Stack technologiczny: Android, Java, Kotlin, SQLite, Coroutines, Hilt, Moshi.

Główne obowiązki :

  • Współtworzenie i rozwój flagowej aplikacji mobilnej dostosowanej do potrzeb Klienta w oparciu o platformę Android
  • Uczestnictwo w poszczególnych fazach procesu tworzenia oprogramowania (analizie wymagań, projektowaniu, implementacji, testowaniu, wdrażaniu)
  • Tworzenie nowych funkcji aplikacji (70%)
  • Obsługa błędów (20%)
  • Udział w spotkaniach projektowych (10%)
  • Praca w kameralnym zespole w oparciu o nowoczesne metodyki z możliwością pogłębiania wiedzy w wielu różnych zakresach

Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość platformy Android, języka Kotlin i Java
  • Mile widziane doświadczenie z SQLite, Coroutines, Hilt, Moshi
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie podstawowym, pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną (czytanie)
  • Zaangażowanie, otwartość, nastawienie na długofalową współpracę

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Uop lub B2B
  • Praca 100% zdalna bądź hybrydowa (wg preferencji)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta Multisport
  • Benefity również w przypadku B2B (do indywidualnego ustalenia)
  • Liczne szkolenia i dostęp do wszystkich narzędzi, których kandydat będzie potrzebował do pracy