Android Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który projektuje i tworzy środowiska nowoczesnych aplikacji mobilnych dla firm na rynku szwajcarskim (zajmujących się m.in. technologią Smart Home) poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko Android Developer.

Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom, konferencjom i innym wydarzeniom branżowym).

Lokalizacja biura: Warszawa/Lublin

Podstawowe informacje i obowiązki:

  • Projekty green field, brown field, realizowane dla międzynarodowych Klientów z Europy Zachodniej
  • Ciekawe projekty dla nowoczesnych rozwiązań w technologiach smarthome
  • Praca nad współtworzeniem oraz rozwojem aplikacji natywnych
  • Metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • Do zadań należeć będą: projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych działających na platformie Android, implementacja nowych funkcjonalności, ulepszanie UX, rozwiązywanie problemów, utrzymywanie głównych elementów kodu aplikacji, przygotowywanie uaktualnień w Google Play oraz recenzowanie kodu innych członków zespołu i wsparcie w debugowaniu problemów napotykanych przez zespół obsługi klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java i przynajmniej podstawowa znajomość języka Kotlin
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji na platformę Android
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność kreatywnego, analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie w podejmowanych pracach
  • Dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację pisemnej
  • Pełne rozumienie działania narzędzi do zarządzania kodem (m.in. Git)
  • Chęć do nauki i rozwoju, uzupełniania i odświeżania wiedzy w świecie mobilnych technologii i panujących trendów

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o Uop lub B2B
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (3 dni zdalnie/2 dni w biurze)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Tworzenie i realizowanie nowych rozwiązań i produktów dla dużych firm rozpoznawalnych na całym świecie
  • Możliwość szybkiego rozwoju pod okiem ekspertów posiadających wieloletnie doświadczeniem
  • Przyjazne, luźne, wesołe otoczenie i atmosfera na co dzień
  • Wewnętrzne szkolenia, warsztaty techniczne, lightning-talks, udział w licznych konferencjach
  • Pakiet MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna